Widok na dwie strony świata | przestronne wnętrza

Mieszkanie na sprzedaż
2 200 000,00 PLN , Pow. 105,46 m2
Powierzchnia:
105,46 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Warszawa Mokotów , Bolesława Limanowskiego
Rok budowy:
2000
Piętro:
3 na 5
Numer oferty:
34964521765
Cena za m2:
20 860,99 PLN
PRZESTRONNE 4-POKOJOWE MIESZKANIE TUŻ PRZY THE BRITISH SCHOOL WARSAW

Przestronne wnętrza | Miejsce parkingowe w garażu podziemnym | Zamknięte osiedle z ochroną | Dwa duże balkony | Widok na dwie strony świata (wschód-zachód)

*****

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:

* Salon (24,84 m2),
* otwarta na salon kuchnia (9,58 m2),
* sypialnia master z łazienką (18,84 m2),
* dwie dodatkowe sypialnie (14,5 m2 oraz 15,21 m2),
* łazienka z wanną (4,90 m2),
* toaleta (1,57 m2),
* hall wejściowy (11,69 m2).

LOKALIZACJA:

Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji, tuż przy The British School Warsaw. Umiejscowienie pozwala na łatwy dostęp do wszystkich najpotrzebniejszych punktów usługowych. W Najbliższej okolicy znajdują Sadyba Best Mall, supermarkety, drogerie, piekarnie, stacja paliw oraz mniejsze punkty usługowe. Dla osób ceniących sobie spędzanie czasu na świeżym powietrzu w pobliżu znajduje się Park im. Stanisława Dygata

INFORMACJE DODATKOWE:

* Piwnica oraz miejsce parkingowe w hali garażowej dodatkowo płatne 85 000 PLN.

Serdecznie zapraszam na prezentacje!
Nieprawidłowy adres E-mail