Sprzedam, 2-pokojowe, 43m2, Wola/Odolany

Mieszkanie na sprzedaż
950 000,00 PLN , Pow. 45,77 m2
Powierzchnia:
45,77 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Warszawa Wola Odolany , Jana Kazimierza
Rok budowy:
2016
Piętro:
1 na 7
Numer oferty:
OB752448
Cena za m2:
20 755,95 PLN
Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - Wola/Odolany, ul. Jana Kazimierza
Mieszkanie dostępne od lipca 2026 r., z możliwością wcześniejszego obejrzenia.
Na sprzedaż 2-pokojowe, nowocześnie wykończone i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni ok. 45,77 m², usytuowane na 1. piętrze (z 7) w budynku z 2016 roku. Budynek położony jest w drugiej linii zabudowy, z dala od głównych ulic, co zapewnia ciszę i komfort. Ekspozycja południowa  gwarantuje dobre doświetlenie wnętrza. Mieszkanie wykończone w bardzo dobrym standardzie, gotowe do zamieszkania.
Układ pomieszczeń:
aneks kuchenny połączony z salonem ok. 22 m², z salonu  wyjście na duży balkon (ok. 7 m²),  sypialnia (11 m²), łazienka (4m²), przedpokój (6m²).
Mieszkanie gustownie urządzone i wyposażone. Meble kuchenne w zabudowie stolarskiej. Duża szafa wnękowa w przedpokoju. Nie wymaga nakładów finansowych.

Budynek z bardzo zadbanymi częściami wspólnymi, patio wewnętrzne. Brak przynależnego miejsca postojowego.
Dodatkowe informacje:
- lokal stanowiący odrębną nieruchomość, możliwość nabycia posiłkując się kredytem hipotecznym;
- czynsz do Wspólnoty ok. 850 zł (z zaliczkami na media);
- mieszkanie idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem.
Lokalizacja:
Świetnie skomunikowana część Woli - Odolany, ul. Jana Kazimierza.
Blisko przystanki autobusowe i tramwajowe - dojazd do metra Rondo Daszyńskiego ok. 8 minut, do centrum 10-20 minut.
W pobliżu:
centra handlowe: Blue City, Reduta, Wola Park,
liczne sklepy, restauracje i punkty usługowe,